Zanussi ZRA 21600WA OBAL POŠKOZEN VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – důlky na levé straně. Zanussi ZRA 21600WA je volně stojící, tichá (40 dB) chladnička,... více informací »
Zanussi ZRA 21600WA OBAL POŠKOZEN VADA VZHLEDU
Značka: Zanussi
5 409 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – důlky na levé straně. Zanussi ZRA 21600WA je volně stojící, tichá (40 dB) chladnička,...

Důvod zařazení do bazarového zboží – důlky na levé straně. Zanussi ZRA 21600WA je volně stojící, tichá (40 dB) chladnička, s velkým úložným prostorem s celkovým objemem 196 litrů. Umožňuje tak uchovat více potravin a méně nakupovat, a tím vám ušetří co nejvíce volného času. Místo pro všechno Víceúčelový skladovací box EasyStore je vhodný pro uchování všech vašich malých či choulostivých přísad či nezbytných ingrediencí, spotřebič také nabízí police z tvrzeného, netříštivého skla a přihrádku na ovoce a zeleninu. Chladnička disponuje nastavitelnými nožičkami, LED osvětlením. V jednoduchosti je síla Pro pohodlné otevírání slouží praktické madlo. V případě potřeby můžete změnit stranu otvírání dveří. Díky mechanickému ovládání si můžete nastavit teplotu přesně podle momentální potřeby. Ovládání chladničky je velmi jednoduché, proto není třeba číst dlouhé a únavné návody na použití. Vlastnosti: Hrubý objem chladničky (l): 206, zmrazovací kapacita (kg/24h): 0, příkon (W): 95, spotřeba el. energie (W/h): 0.359, energetická třída F, odhadovaná roční spotřeba (KWh): 131, čistá kapacita chladícího prostoru (l): 196, rozměry (VxŠxH): 1050x550x612 mm.
Kvalitní a oblíbený produkt Zanussi ZRA 21600WA OBAL POŠKOZEN VADA VZHLEDU, máte možnost sehnat zrovna tady na našich stránkách v populární kategorii lednice! Připravili jsme pro vás ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky za internetové ceny.

Tento akční kousek Zanussi ZRA 21600WA OBAL POŠKOZEN VADA VZHLEDU, ODĚRKY od našeho známého výrobce Zanussi jednoduše najdete momentálně na našich stránkách za výhodnou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 5 409 Kč.