Zastřihovač chloupků ETA Luis 4341 90000

Zastřihovač chloupků ETA Luis Přemýšlíte nad tím jak si jednoduše upravit kotlety nebo odstranit chloupky v nose a uších? Tak s tímto... více informací »
Zastřihovač chloupků ETA Luis 4341
Značka: Eta
273 Kč
Ověřit dostupnost
Zastřihovač chloupků ETA Luis Přemýšlíte nad tím jak si jednoduše upravit kotlety nebo odstranit chloupky v nose a uších? Tak s tímto...

Zastřihovač chloupků ETA Luis Přemýšlíte nad tím jak si jednoduše upravit kotlety nebo odstranit chloupky v nose a uších? Tak s tímto zastřihovačem ETA Luis to bude hračka. Pomocí tří různých nástavců docílíte dokonale upraveného vzhledu během chvilky. Jistě vás potěší i snadná údržba nebo provoz na baterii. Snadné ovládání i údržba K ovládání přístroje zde slouží jediné tlačítko ON/OFF, jednodušší to snad být ani nemohlo. Velice snadná a rychlá je i údržba přístroje a nástavců, pomocí přiloženého kartáčku se lehce zbavíte zastřižených chloupků. Tři různé nástavce Jeden nástavec je určen pro odstranění chloupků jak z nosu, tak z uší, ale využít jej můžete třeba i pro úpravu obočí. Další nástavec je vhodný pro zastřihování kotlet, s tímto nástavcem docílíte jejich perfektních liniií. A třetí nástavec slouží k holení. Nízká spotřeba energie O provoz se stará baterie typu AA, a přestože chod přístroje zajišťuje jen jedna baterie, nemusíte mít obavy, že by se hned vybila, přístroj totiž spotřebovává jen málo energie. Součástí balení je i praktický stojan, takže vše můžete mít u sebe, a nebude tak docházet k neustálému hledání jednotlivých částí. Ve slevě produkt lze sehnat pohodlně tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii chloupky. Získejte zlevněné výrobky z této rubriky jednoduše online! Významný výrobce Eta pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní sortiment.

Nejprodávanější produkt Zastřihovač chloupků ETA Luis 4341 90000 od této skvělé značky Eta snadno pořídíte právě za akční cenu! Výhodně teď u nás za 273 Kč.