Zastřihovač chloupků ETA Luis 4341 90000 OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Zastřihovač chloupků ETA Luis Přemýšlíte nad tím jak si... více informací »
Zastřihovač chloupků ETA Luis 4341 90000
Značka: neuvedeno
269 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Zastřihovač chloupků ETA Luis Přemýšlíte nad tím jak si...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Zastřihovač chloupků ETA Luis Přemýšlíte nad tím jak si jednoduše upravit kotlety nebo odstranit chloupky v nose a uších? Tak s tímto zastřihovačem ETA Luis to bude hračka. Pomocí tří různých nástavců docílíte dokonale upraveného vzhledu během chvilky. Jistě vás potěší i snadná údržba nebo provoz na baterii. Snadné ovládání i údržba K ovládání přístroje zde slouží jediné tlačítko ON/OFF, jednodušší to snad být ani nemohlo. Velice snadná a rychlá je i údržba přístroje a nástavců, pomocí přiloženého kartáčku se lehce zbavíte zastřižených chloupků. Tři různé nástavce Jeden nástavec je určen pro odstranění chloupků jak z nosu, tak z uší, ale využít jej můžete třeba i pro úpravu obočí. Další nástavec je vhodný pro zastřihování kotlet, s tímto nástavcem docílíte jejich perfektních liniií. A třetí nástavec slouží k holení. Nízká spotřeba energie O provoz se stará baterie typu AA, a přestože chod přístroje zajišťuje jen jedna baterie, nemusíte mít obavy, že by se hned vybila, přístroj totiž spotřebovává jen málo energie. Součástí balení je i praktický stojan, takže vše můžete mít u sebe, a nebude tak docházet k neustálému hledání jednotlivých částí. Vysoce kvalitní kus Zastřihovač chloupků ETA Luis 4341 je k dostání nyní tu na webu zařazený v sekci chloupky. Pořiďte si akční zboží ve zmíněné sekci za outletovou cenu. Tato vyjímečná značka neuvedeno pro vás připravuje velmi kvalitní zboží za výhodné ceny! To však není všechno, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od výrobce neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný výrobek Zastřihovač chloupků ETA Luis 4341 90000 OBAL POŠKOZEN od našeho předního výrobce neuvedeno jednoduše pořídíte bezpečně online za výborné peníze! Aktuálně v akci od 269 Kč.