Zastřihovač chloupků Panasonic ER-GK80-S503

Zastřihovač chloupků Panasonic ER-GK80-S503 Poznejte převratný nástroj pro úpravu chloupků na těle - iSHAPER ER-GK80. Břit se zaoblenými hranami... více informací »
Zastřihovač chloupků Panasonic ER-GK80-S503
Značka: Panasonic
1 676 Kč
Ověřit dostupnost
Zastřihovač chloupků Panasonic ER-GK80-S503 Poznejte převratný nástroj pro úpravu chloupků na těle - iSHAPER ER-GK80. Břit se zaoblenými hranami...

Zastřihovač chloupků Panasonic ER-GK80-S503 Poznejte převratný nástroj pro úpravu chloupků na těle – iSHAPER ER-GK80. Břit se zaoblenými hranami odkáže podráždění pokožky do říše minulosti a díky jedinečnému tvaru snadno dosáhnete na jakoukoli část těla. Součástí je nastavitelný hřebenový nástavec pro zastřihávání na délku 3 mm až 12 mm a ochranný nástavec na citlivé oblasti. Rychlé a bezpečné zastřižení Díky technologii břitu na ochranu pokožky velmi pohodlně zvládne holení nasucho i namokro. Praktické ergonomické provedení dobře poslouží k rychlému a jednoduchému zastřižení. Ultra tenký břit se postará o rychlé a efektivní oholení na délku přibližně 0,1 mm. Dobře holí oběma směry, což celý proces zefektivní a urychlí. Šetrný k pokožce Břit strojku ER-GK80-S má zaoblené hrany a úzké mezery. Díky těmto úzkým mezerám strojek netahá za pokožku a nepoškozuje ji a díky zaobleným hranám nevyvíjí na pokožku téměř žádný tlak, takže holí jemně a nedráždí. Velmi tenký břit Ultra tenký břit zastřihne vousy a chloupky až na 0,1 mm a vaše pokožka tak bude velmi jemná na dotek. * Šířka pevného břitu 0,1 mm. Hřebenový nástavec s nastavením délky Se hřebenovým nástavcem si jednoduše zastřihnete chloupky na těle na požadovanou jednotnou délku. Délku lze nastavit otočným tlačítkem na 10 úrovní po 1 mm od délky 3 do 12 mm. * Délka bez nástavce: 0,1 mm Rychlé a jednoduché zastřihávání v obou směrech Na rozdíl od předchozích modelů, které stříhaly pouze v jednom směru, tento strojek zabírá v obou směrech. Celý proces to urychlí a navíc můžete měnit směr stříhání a jednodušeji tak upravit příslušnou oblast na těle. Nabíjí se rychleji než jakýkoli jiný model a plné dobití zabere pouhou hodinu. I když se baterie zcela vybije, strojek se rychle dobije a je připraven na použití.

Hodně žádaný výrobek Zastřihovač chloupků Panasonic ER-GK80-S503 od značky se zárukou kvality Panasonic máte možnost nakoupit zrovna skutečně levně. Nabídky od 1 676 Kč.