Zastřihovač vlasů ETA Eliot 8342 90000

Zastřihovač vlasů ETA Eliot Už nemusíte zbytečně utrácet za kadeřníka a navštěvovat další salóny, se zastřihovačem vlasů a vousů ETA Eliot... více informací »
Zastřihovač vlasů ETA Eliot
Značka: Eta
950 Kč
Ověřit dostupnost
Zastřihovač vlasů ETA Eliot Už nemusíte zbytečně utrácet za kadeřníka a navštěvovat další salóny, se zastřihovačem vlasů a vousů ETA Eliot...

Zastřihovač vlasů ETA Eliot Už nemusíte zbytečně utrácet za kadeřníka a navštěvovat další salóny, se zastřihovačem vlasů a vousů ETA Eliot všechno zvládnete sami v pohodlí domova a bez dalších zbytečných výdajů. Zastřihovač může být navíc kdekoli s vámi, díky praktickému pouzdru se snadno přenáší a při cestách na dovolenou nebo služební cestu se vám hravě vejde do tašky nebo kufru. Několik možností Zastřihovací hlava se pyšní kvalitním provedením s titanovo-keramickým ostřím. Nabízí nastavitelnou délku střihu (0,8 / 1,5 / 2,2 / 2,8 mm), takže si výborně poradí jak s vousy, tak krátkými vlasy. Pro delší vlasy pak využijte několik různých nástavců (4 – 30 mm), určitě si však vyberete a dosáhnete tak sestřihu přesně podle vašich představ. Vhod vám určitě přijde také nástavec na prostřihávání. LED displej Strojek ETA Eliot v moderním a elegantním designu je doplněn o LED displej a ukazatel aktuálního stavu baterie. Pohodlnému používání zajistí také bezpečnostní funkce zámku ovládacího tlačítka, zámek totiž zabrání nechtěnému vypnutí přístroje během zastřihování. Snadná údržba K pravidelné údržbě slouží čisticí kartáček, se kterým se zbavíte všech zastřižených vousů nebo chloupků jak ze strojku, tak z nástavců. Provoz zajišťuje Li-lon baterie s výdrží až 40 minut na jedno nabití, a zastřihovač po vybití zase plně dobijete za 1,5 hodiny.

Tento vynikající kousek Zastřihovač vlasů ETA Eliot 8342 90000 od společnosti s výborným jménem Eta jde koupit aktuálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! Nabídka již od 950 Kč.