Zastřihovač vlasů ETA Tyler 9342 90000

Zastřihovač vlasů ETA Tyler Už nemusíte zbytečně utrácet za kadeřníka a navštěvovat další salóny, se zastřihovačem vlasů a vousů ETA Tyler... více informací »
Zastřihovač vlasů ETA Tyler
Značka: Eta
1 175 Kč
Ověřit dostupnost
Zastřihovač vlasů ETA Tyler Už nemusíte zbytečně utrácet za kadeřníka a navštěvovat další salóny, se zastřihovačem vlasů a vousů ETA Tyler...

Zastřihovač vlasů ETA Tyler Už nemusíte zbytečně utrácet za kadeřníka a navštěvovat další salóny, se zastřihovačem vlasů a vousů ETA Tyler všechno zvládnete sami v pohodlí domova a bez dalších zbytečných výdajů. Zastřihovač může být navíc kdekoli s vámi, díky praktickému pouzdru se snadno přenáší a při cestách na dovolenou nebo služební cestu se vám hravě vejde do tašky nebo kufru. Několik možností Zastřihovací hlava se pyšní kvalitním provedením s titanovo-keramickým ostřím. Nabízí nastavitelnou délku střihu (0,8 / 1,2 / 1,6 / 2,0 mm), takže si výborně poradí jak s vousy, tak krátkými vlasy. Pro delší vlasy pak využijte několik různých nástavců (3 – 18 mm), určitě si však vyberete a dosáhnete tak sestřihu přesně podle vašich představ. Přehledný displej Na výběr máte i z pěti rychlostí a aktuální nastavení vám zobrazí přehledný displej. Displej dále zobrazí i počet kmitů, stupeň zatížení břitů nebo zbývající kapacitu baterie stejně jako stav nabíjení. Přístroj vás také upozorní i na nutnost promazání břitů olejem, olej není třeba dokupovat, protože je součástí balení. Snadná údržba K pravidelné údržbě slouží čisticí kartáček, se kterým se zbavíte všech zastřižených vousů nebo chloupků jak ze strojku, tak z nástavců. Provoz zajišťuje Li-lon baterie s výdrží až 240 minut na jedno nabití, zastřihovač po vybití zase plně dobijete za 3 hodiny.
Exkluzivní výrobek Zastřihovač vlasů ETA Tyler je k dispozici přímo na našem webu ve známé sekci na vlasy! Prozkoumejte ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za internetové ceny!

Nový produkt Zastřihovač vlasů ETA Tyler 9342 90000 od známého výrobce Eta pohodlně získáte aktuálně na webu extra se slevou! Výhodně za cenu 1 175 Kč.