Zastřihovač vousů Remington DuraBlade Groomer MB050

Všestranný pomocník 4 hřebeny na strniště vám umožní zastřihovat chloupky jakékoli délky rovnoměrně a komfortně, což vám dodá perfektní... více informací »
Zastřihovač vousů Remington DuraBlade
Značka: Remington
842 Kč
Ověřit dostupnost
Všestranný pomocník 4 hřebeny na strniště vám umožní zastřihovat chloupky jakékoli délky rovnoměrně a komfortně, což vám dodá perfektní...

Všestranný pomocník 4 hřebeny na strniště vám umožní zastřihovat chloupky jakékoli délky rovnoměrně a komfortně, což vám dodá perfektní vzhled strniště nebo bradky. Durablade byl navržen tak, aby snadno odstranil chloupky jakékoli délky, v jakémkoli směru a zajistil tak dokonalé oholení. Precizní oholení Díky technologii Trim Shave dosáhnete s produktem Durablade Pro dokonalého oholení i úhledného strniště. Také brání vzniku podráždění pokožky a zajišťuje flexibilitu pro vytvoření vzhledu, jaký požadujete. Vždy ideální délka střihu Durablade Pro je tak efektivní, že s ním lze dosáhnout hladkého oholení z delší bradky během několika pohybů. Díky jeho fixním hřebínkům dosáhnete zastřižení v délce 1, 2, 4 nebo 6 mm. Vytvořte si váš vysněný styl během chvilky.

Žádaný produkt Zastřihovač vousů Remington DuraBlade Groomer MB050 od top výrobce Remington můžete koupit zde pořád výhodně. Nabídky již od 842 Kč.