Zastřihovač vousů Rowenta Specialist TN3651F0

Zastřihovač vousů Rowenta Specialist TN3651F0 Zastřihovač ROWENTA MINI GROOMING KIT SPECIALIST je dokonalým pomocníkem pro údržbu a trendy styling... více informací »
Zastřihovač vousů Rowenta Specialist
Značka: Rowenta
559 Kč
Ověřit dostupnost
Zastřihovač vousů Rowenta Specialist TN3651F0 Zastřihovač ROWENTA MINI GROOMING KIT SPECIALIST je dokonalým pomocníkem pro údržbu a trendy styling...

Zastřihovač vousů Rowenta Specialist TN3651F0 Zastřihovač ROWENTA MINI GROOMING KIT SPECIALIST je dokonalým pomocníkem pro údržbu a trendy styling vašich vousů nebo chloupků v nose. Tento elegantní přístroj v modré barvě se pyšní ostrými břity a kompaktními rozměry. Provedení bez kabelu Bezkabelové provedení zajistí, že se nebudete muset zlobit s přívodní šňůrou, a strojek jednoduše použijete kdykoliv budete potřebovat. Ideální na cesty O provoz zastřihovače se postará alkalická baterie s výdrží až tři hodiny, přístroj je tedy ideální na dovolenou nebo třeba na pracovní cesty. Praktické pouzdro A právě pro situace, kdy je třeba si vzít přístroj s sebou je tu pouzdro, do kterého se strojek perfektně vejde i včetně příslušenství. Několik možností Strojek však disponuje kromě možnosti úpravy vousů také nástavcem, který si hravě poradí i s chloupky v nose nebo v uších. Perfektní střih O koncový styling se postará 25 mm nástavec, který dokonale dotvoří každý detail. Přesný a ostrý střih zajistí čepele z nerezové oceli s titanovým povrchem.

Hodně povedený produkt Zastřihovač vousů Rowenta Specialist TN3651F0 značky Rowenta můžete koupit v naší internetové nabídce za super cenu. Pouze nyní za 559 Kč.