Závěsné světlo Yeelight DL011 Crystal

Yeelight DL011 Crystal závěsné světlo Příjemné světlo Yeelight závěsné stropní svítidlo je ideální pro osvícení jídelních stolů. Štíhlý... více informací »
Závěsné světlo Yeelight DL011
Značka: Yeelight
2 664 Kč
Ověřit dostupnost
Yeelight DL011 Crystal závěsné světlo Příjemné světlo Yeelight závěsné stropní svítidlo je ideální pro osvícení jídelních stolů. Štíhlý...

Yeelight DL011 Crystal závěsné světlo Příjemné světlo Yeelight závěsné stropní svítidlo je ideální pro osvícení jídelních stolů. Štíhlý a dlouhý design spolu s barevným ambientním světlem dokáže navodit skvělou atmosféru. Moderní design Výška svítidla je nastavitelná a to v rozsahu od 0,5 m do 1,5 m. Spolu s nastavitelným jasem tak zajistí optimální nasvícení vašeho jídelního stolu. Stmívatelné s možností nastavení teplot světla Závěsné svítidlo Yeelight je stmívatelné s možností nastavení teploty barev od teplé žluté až po denní bílou barvu. Přirozené světlo a čisté barvy Stropní svítidlo je vybaveno LED diodami s vysokým indexem podání barev Ra95, díky čemuž barvy vypadají stejně jako na slunečním světle. Minimalistický styl Styl inspirovaný Skandinávií, štíhlé a dlouhé tělo dá moderní vzhled každému místu. Hlasové ovládání Ovládejte světlo hlasem – svítidlo je kompatibilní s Amazone Alexa nebo Googlem Assistant. Odolné proti prachu Řekněte nepořádku sbohem. Certifikace IP60 zajišťuje odolnost proti hmyzu a prachu.

Tento kvalitní a levný produkt Závěsné světlo Yeelight DL011 Crystal od populárního výrobce Yeelight jde sehnat v naší aktuální nabídce skutečně výhodně. Nabídka již od 2 664 Kč.