Žehlicí systém ETA Steamio 1290 90000, 2200W

Žehlicí systém ETA Steamio S parním generátorem ETA Steamio dosáhnete výborných výsledků jak na méně zmačkaném prádle, tak i na tom, které jste... více informací »
Žehlicí systém ETA Steamio 1290 90000
Značka: Eta
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Žehlicí systém ETA Steamio S parním generátorem ETA Steamio dosáhnete výborných výsledků jak na méně zmačkaném prádle, tak i na tom, které jste...

Žehlicí systém ETA Steamio S parním generátorem ETA Steamio dosáhnete výborných výsledků jak na méně zmačkaném prádle, tak i na tom, které jste zapomněli v sušičce nebo někde hluboko ve skříni a teď na něm jsou odolné záhyby. Žehlička se pyšní nepřilnavou žehlicí plochou, která velice snadno klouže po žehleném prádle, takže se můžete spolehnout, že se při práci s ní nijak nenadřete. Pro všechny textílie U žehličky ETA Steamio se o výborné výsledky na jakékoliv tkanině stará vysoký tlak páry až 5,5 barů a samozřejmostí je i nastavení intenzity jejího výstupu, která může dosahovat až 120 g/min. Pokud se vám při žehlení zrovna tolik páry nehodí, stačí přepnout na eco režim s nižší intenzitou. Bez odkapávání Jestliže vás u vaší stávající žehličky trápí nechtěné odkapávání vody, tak u tohoto modelu už se odkapávání bát nemusíte, zabrání tomu totiž Drip Stop systém, který na vašem vypraném prádle nezanechá žádné nežádoucí skvrny. Snadná údržba a čištění Žehlicí plocha Eloxium Plus zajistí výbornou kluznost po právě žehleném prádle a jistě oceníte i její odolnost vůči poškrábání a výbornou tepelnou vodivost. Čištění vám usnadní funkce Self Clean, která společně s horkou vodou parními otvory vypustí i nečistoty. Funkce Anti Calc zase zabrání usazování vodního kamene, čímž dokáže prodloužit životnost přístroje. Rychle připraven A pokud spěcháte a nemáte moc času na nahřátí žehličky, pak vám přijde vhod, že parní generátor je připraven k práci už za 40 vteřin od zapnutí, jistě tak stihnete na party nebo do práce přijít vždy včas. Pro vaši bezpečnost je součástí přístroje i funkce automatického vypnutí Auto Shut Off, která se aktivuje po 10 minutách nečinnosti. Praktický pomocník Nádrž na vodu disponuje objemem 1,5 litru a je plně odnímatelná, takže i velice snadno doplnitelná. Přívodní kabel o délce 1,9 metru pak poskytuje velké manipulační možnosti. No, a práci se žehličkou vám usnadní jak zvuková, tak světelná signalizace, které vás upozorní na přepnutí do režimu Stand-By, na nedostatek vody v zásobníku nebo na dosažení ideální teploty.

Vynikající výrobek Žehlicí systém ETA Steamio 1290 90000, 2200W od odblíbeného výrobce Eta jednoduše můžete sehnat tady opravdu výhodně! Aktuálně za super cenu 2 599 Kč.