Žehlicí systém ETA Steamio 1290 90000, 2200W OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Žehlicí systém ETA Steamio S parním generátorem ETA... více informací »
Žehlicí systém ETA Steamio 1290 90000
Značka: neuvedeno
2 339 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Žehlicí systém ETA Steamio S parním generátorem ETA...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Žehlicí systém ETA Steamio S parním generátorem ETA Steamio dosáhnete výborných výsledků jak na méně zmačkaném prádle, tak i na tom, které jste zapomněli v sušičce nebo někde hluboko ve skříni a teď na něm jsou odolné záhyby. Žehlička se pyšní nepřilnavou žehlicí plochou, která velice snadno klouže po žehleném prádle, takže se můžete spolehnout, že se při práci s ní nijak nenadřete. Pro všechny textílie U žehličky ETA Steamio se o výborné výsledky na jakékoliv tkanině stará vysoký tlak páry až 5,5 barů a samozřejmostí je i nastavení intenzity jejího výstupu, která může dosahovat až 120 g/min. Pokud se vám při žehlení zrovna tolik páry nehodí, stačí přepnout na eco režim s nižší intenzitou. Bez odkapávání Jestliže vás u vaší stávající žehličky trápí nechtěné odkapávání vody, tak u tohoto modelu už se odkapávání bát nemusíte, zabrání tomu totiž Drip Stop systém, který na vašem vypraném prádle nezanechá žádné nežádoucí skvrny. Snadná údržba a čištění Žehlicí plocha Eloxium Plus zajistí výbornou kluznost po právě žehleném prádle a jistě oceníte i její odolnost vůči poškrábání a výbornou tepelnou vodivost. Čištění vám usnadní funkce Self Clean, která společně s horkou vodou parními otvory vypustí i nečistoty. Funkce Anti Calc zase zabrání usazování vodního kamene, čímž dokáže prodloužit životnost přístroje. Rychle připraven A pokud spěcháte a nemáte moc času na nahřátí žehličky, pak vám přijde vhod, že parní generátor je připraven k práci už za 40 vteřin od zapnutí, jistě tak stihnete na party nebo do práce přijít vždy včas. Pro vaši bezpečnost je součástí přístroje i funkce automatického vypnutí Auto Shut Off, která se aktivuje po 10 minutách nečinnosti. Praktický pomocník Nádrž na vodu disponuje objemem 1,5 litru a je plně odnímatelná, takže i velice snadno doplnitelná. Přívodní kabel o délce 1,9 metru pak poskytuje velké manipulační možnosti. No, a práci se žehličkou vám usnadní jak zvuková, tak světelná signalizace, které vás upozorní na přepnutí do režimu Stand-By, na nedostatek vody v zásobníku nebo na dosažení ideální teploty. Nejprodávanější produkt je k dispozici právě teď tu na webu v oblíbené rubrice parní generátory. Nyní si můžete vybrat další kusy z této oblíbené sekce za rozumné peníze! Značka neuvedeno pro své zákazníky nabízí kvalitní sortiment.! Udělejte radost sami sobě!

Často hledaný kus Žehlicí systém ETA Steamio 1290 90000, 2200W OBAL POŠKOZEN od známého výrobce neuvedeno máte možnost koupit tady a teď za super cenu. Nyní za akční cenu 2 339 Kč.