Žehlička Gorenje SIH2200BBC, 2200W OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Žehlička Gorenje SIH2200BBC Keramický povrch Jednou z... více informací »
Žehlička Gorenje SIH2200BBC
Značka: neuvedeno
719 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Žehlička Gorenje SIH2200BBC Keramický povrch Jednou z...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Žehlička Gorenje SIH2200BBC Keramický povrch Jednou z hlavních výhod žehličky Gorenje SIH2200BBC je keramická plocha Perfect Glide. Poskytuje velmi snadný pohyb po jakémkoli druhu látky. Rychle se zahřívá na požadovanou teplotu a udržuje teplo déle. Nezanechává stopy na světle zbarvených látkách. Keramický povlak je navíc mnohem méně znečištěný než kov a snadno se čistí. ilustrační obrázek Automatické vypnutí Zapomněli jste vypnout žehličku? Nemusíte se bát. Gorenje SIH2200BBCje vybavena dalším bezpečnostním systémem, díky kterému se automaticky vypne ve třech případech: po 30 sekundách nehybnosti ve vodorovné poloze při překlopení na bok pokud žehlička zůstane stát ve vzpřímené poloze po dobu 8 minut Zvládá všechny záhyby Vysoký výkon 2200 W a systém konstantní páry umožňují této žehličce účinně vyžehlit jakoukoli látku. Pro odolné záhyby má funkci zvýšení páry, která produkuje co nejvíce páry najednou. A vertikální napařování je užitečné pro eliminaci záhybů záclon nebo náchylného oblečení. ilustrační obrázek Kvalitní a levný výrobek jde nakoupit pohodlně na našich stránkách v rubrice napařovací žehličky. Nyní pořídíte parádní zboží z této známé sekce za výhodné peníze! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od výrobce neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kousek Žehlička Gorenje SIH2200BBC, 2200W OBAL POŠKOZEN od dodavatele kvalitních produktů neuvedeno můžete pořídit právě nyní pořád výhodně! Akční cena již od 719 Kč.