Žehlička na vlasy Rowenta Premium Care SF7510F0, ionizace POUŽIT

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Lesk a péče Žehlička na vlasy Rowenta premium care Brush&Straight... více informací »
Žehlička na vlasy Rowenta Premium
Značka: Rowenta
1 241 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Lesk a péče Žehlička na vlasy Rowenta premium care Brush&Straight...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Lesk a péče Žehlička na vlasy Rowenta premium care Brush&Straight poskytuje intenzivní ionizaci, která se postará, aby vaše vlasy nebyli nabité statickou elektřinou. O zářivý lesk vašich vlasů a celkovou péči se naopak postará speciální povrchová úprava žehlících destiček, které jsou opatřené keratinovou úpravou s arganovým olejem. Vlasy budou hydratované a hebké na dotek. Živý účes Jedinečná 3D technologie žehlení dodává vašim vlasům během žehlení objem. Žehlička je opatřena kartáčem z přírodních štětin, které vlasy pročesávají a dodávají výslednému stylingu život. Zdravé vlasy Žehlička je opatřena LCD displejem, na kterém lze nastavit požadovanou teplotu v rozmezí 130-200 °C. Technologie Brush&Straight zaručuje dokonalý výsledek žehlení už při 170 °C. Tato teplota zároveň nepoškozuje strukturu vlasu ani při dlouhodobém a každodenním používání. Rychlé nahřátí Za pouhých 15 s je žehlička nahřátá a vy můžete začít se stylingem vašich vlasů. Pro zachování stejné teploty během celého žehlení můžete využít funkce uzamčení displeje. To zabrání nechtěnému přenastavení teploty během manipulace se žehličkou. Chráníte tak váš vlas před teplotními výkyvy. Další velmi důležitou funkcí je automatické vypnutí přístroje po 1 hodině nečinnosti.Tento akční výrobek Žehlička na vlasy Rowenta Premium Care SF7510F0, ionizace POUŽIT je k dostání v pohodě tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice žehličky na vlasy. Nyní najdete ještě podobné produkty z této populární sekce ve výhodné akci. Tato značka Rowenta má ve stále nabídkce prvotřídní výrobky. za mimořádně nízkou cenu! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Oblíbený a kvalitní produkt Žehlička na vlasy Rowenta Premium Care SF7510F0, ionizace POUŽIT od značky s tradicí a dobrou pověstí Rowenta lze nakoupit tady teď právě skutečně výhodně! Akční cena již od 1 241 Kč.