Žehlička Philips Azur GC4901/10, 2800W POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Výkonný pomocník Napařovací žehlička Žehlička Philips Azur... více informací »
Žehlička Philips Azur GC4901/10
Značka: neuvedeno
1 839 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Výkonný pomocník Napařovací žehlička Žehlička Philips Azur...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Výkonný pomocník Napařovací žehlička Žehlička Philips Azur GC4901/10 umožňuje rychlé a snadné žehlení. Je vybavena žehlící plochou SteamGlide Elite, která nejlépe klouže a je odolná proti poškrábání. Dopřejte svému oblečení to nejlepší s výkonem 2 800 W pro rychlé zahřátí a nepřetržitým výstupem páry až 50 g/minutu pro vysoce efektivní žehlení. S těmi nejúpornějšími záhyby si žehlička také poradí a to díky extra výkonnému parnímu rázu 220 g/minutu. Chytré funkce Objevte žehličku, která odpovídá vyšším výkonům s vylepšenými funkcemi. Díky chytrému designu je teď mnohem snažší doplňování náplně. Systém odvápnění Quick Calc Release pro snadné čištění žehličky a dlouhotrvající výkon napařování. Nechybí ani bezpečnostní vypnutí žehličky, v případě, že je ponechána bez obsluhy. A to buď po 30 sekundách, pokud ji necháte stát na její žehlicí ploše, nebo po 8 minutách, pokud ji postavíte na její odkládací plochu. Akční a ve slevě kousek jde pořídit bezprostředně u nás v oblíbené sekci napařovací žehličky! Máme pro vás unikátní kusy z této známé sekce za výborné peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce neuvedeno. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka neuvedeno dlouhodobě prodává prvotřídní zboží. za báječnou cenu. A to je teprve začátek!

Tento vynikající produkt Žehlička Philips Azur GC4901/10, 2800W POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽ od kvalitní značky neuvedeno najdete u nás za příznivou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 1 839 Kč.