Žehlička Tefal Turbo Pro FV5697E1, 3000W OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Žehlička Tefal Turbo Pro Anti Calc FV5697E1 Snadnější... více informací »
Žehlička Tefal Turbo Pro FV5697E1
Značka: neuvedeno
2 069 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Žehlička Tefal Turbo Pro Anti Calc FV5697E1 Snadnější...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Žehlička Tefal Turbo Pro Anti Calc FV5697E1 Snadnější žehlení, díky Turbo Boost Turbo Boost je nová funkce, která vytvoří a natlakuje velké množství páry. Pára vysokou rychlostí pronikne hluboko do látky s cílem odstranit i ty nejodolnější záhyby. Příkon 3000 W Výkonná žehlička disponuje velkým příkonem, díky čemuž se rychle nahřívá a žehlení je účinnější. Efektivní výsledky Nepřetržitý parní výkon až 50 g/min usnadní každodenní žehlení. Zručí dokonalé výsledky během chvilky. Kvalitní žehlící plocha Speciální pozornost bylo věnováno výrobě žehlící plochy. Nová žehlicí plocha Durilium Airglide je číslo 1 v kluznosti. Zajišťuje nepřekonatelný výkon a široké pokrytí párou s patentovanou technologií a odolností, která zaručí dlouhou životnost. Funkce AntiDrip Žehlička je vybavena speciální funkcí, která zabraňuje odkapávání. Díky tomu nebudete mít na oblečení nevzhledné kapky. Patentovaný sběrač vodního kamene Unikátní patentovaný sběrač vodního kamene zachycuje částečky vodního kamene, zajišťuje dlouhodobý parní výkon a velmi snadno se čistí.

Akční produkt Žehlička Tefal Turbo Pro FV5697E1, 3000W OBAL POŠKOZEN od značky se skvělou pověstí neuvedeno jednoduše naleznete u nás nyní za nejnižší cenu. Produkt momentálně prodáváme za 2 069 Kč.