Žehlička Tefal Ultimate Pure FV9848E0, 3200W POUŽITÉ, NEOPOTŘEBEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure FV9848E0 Napařovací... více informací »
Žehlička Tefal Ultimate Pure FV9848E0
Značka: neuvedeno
2 239 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure FV9848E0 Napařovací...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure FV9848E0 Napařovací žehlička TEFAL Ultimate Pure zajistí, že vaše právě vyprané oblečení nebo oblečení, které jste zrovna vytáhli zmačkané ze skříně, bude dokonale vyžehlené během pár chvil. I když zrovna nestíháte, můžete z domu odejít na párty ve vyžehlené halence nebo košili vždy včas. Unikátní filtr S jedinečným filtračním systémem 2v1 nebude docházet k usazeninám a skvrnám na žehleném oblečení. Filtr perfektně zachytí i ty nejmenší mikročástice vodního kamene, a k prádlu se tak dostane jen čistá pára. Filtr lze snadno vyjmout i vyčistit, tak si dopřejte žehlení s mimořádnými výsledky ještě dnes. Vysoký výkon Žehlička se pyšní příkonem 3200 W, což slibuje rychlé zahřátí bez dlouhého čekání. Parní ráz je u tohoto modelu udáván 260 g/min, a ani odolné záhyby tak nebudou představovat žádný problém. Bez odkapávání Perfektní kluznost žehličky po žehlené textilii má na svědomí žehlicí plocha Durilium AirGlide. A o naprosto čisté prádlo beze skvrn se zase postará funkce Anti-drip, která brání odkapávání vody během žehlení. Inteligentní funkce A pokud si nejste jisti, kolik páry je na dané oblečení třeba aby nedošlo k jeho poškození, už si nad tím hlavu lámat nemusíte, protože o to se postará funkce Automatic Steam, na vás je jen vybrat teplotu, která odpovídá druhu žehleného prádla. Tento kvalitní a žádaný produkt je k sehnání nyní tady u nás v rubrice napařovací žehličky. Nyní si můžete koupit zlevněné produkty z této oblíbené sekce z pohodlí domova. To ale však není vše, máme toho více! Máme v nabídce ovšem více kousků od dodavatele neuvedeno. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce neuvedeno vás obohatí o vynikající výrobky za super ceny! Přesvědčte se sami!

Velmi prodávaný výrobek Žehlička Tefal Ultimate Pure FV9848E0, 3200W POUŽITÉ, NEOPOTŘEBEN od dodavatele kvalitních produktů neuvedeno pohodlně dostanete u nás právě se slevou. Nyní pořídíte za super cenu 2 239 Kč.