Zinková baterie GP Greencell 9V (6F22)

Zinková baterie GP Greencell 9V (6F22) Jedná se o baterie s napětím 9 V, a řadí se mezi jednorázové baterie GP typu 6F22. Vyznačují se svou vysokou... více informací »
Zinková baterie GP Greencell
Značka: GP
44 Kč
Ověřit dostupnost
Zinková baterie GP Greencell 9V (6F22) Jedná se o baterie s napětím 9 V, a řadí se mezi jednorázové baterie GP typu 6F22. Vyznačují se svou vysokou...

Zinková baterie GP Greencell 9V (6F22) Jedná se o baterie s napětím 9 V, a řadí se mezi jednorázové baterie GP typu 6F22. Vyznačují se svou vysokou kvalitou materiálů, ale i celkového zpracování. Jsou navrženy k použití u přístrojů s malým a středním odběrem proudu, jako jsou například dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, meteostanice, bezdrátová čidla nebo svítilny.Tento žádaný kousek Zinková baterie GP Greencell je k sehnání právě tady na stránkách ve známé kategorii baterie. Vyhledejte si akční výrobky z této rubriky za nejlepší ceny!

Tento levný produkt Zinková baterie GP Greencell 9V (6F22) od přední značky GP jde pořídit právě za zcela nejnižší cenu! Aktuálně v akci od 44 Kč.