Zinkové baterie GP Greencell C (R14), 2ks

Zinkové baterie GP Greencell C (R14) Jedná se o malé mono baterie s napětím 1,5 V. Baterie se řadí mezi jednorázové baterie GP typu C a vyznačují se... více informací »
Zinkové baterie GP Greencell
Značka: GP
69 Kč
Ověřit dostupnost
Zinkové baterie GP Greencell C (R14) Jedná se o malé mono baterie s napětím 1,5 V. Baterie se řadí mezi jednorázové baterie GP typu C a vyznačují se...

Zinkové baterie GP Greencell C (R14) Jedná se o malé mono baterie s napětím 1,5 V. Baterie se řadí mezi jednorázové baterie GP typu C a vyznačují se svou vysokou kvalitou materiálů, ale i celkového zpracování. Jsou navrženy k použití u přístrojů s malým a středním odběrem proudu, jako jsou například dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, meteostanice, bezdrátová čidla nebo svítilny.V balení naleznete 2 kusy těchto baterií.
Tento unikátní produkt Zinkové baterie GP Greencell získáte prostě tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii baterie. Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty z této rubriky za příznivou cenu! Významný výrobce GP pro své zákazníky poskytuje kvalitní sortiment. A to ještě není vše.

Neodolatelný výrobek Zinkové baterie GP Greencell C (R14), 2ks od oblíbené značky GP lze sehnat momentálně na našich stránkách opravdu levně! V akci za 69 Kč.