Zvlhčovač vzduchu Concept Perfect Air ZV1200

Zvlhčovač vzduchu Concept Perfect Air ZV1200 Zvlhčovač vzduchu Concept Perfect Air zajistí zdravé dýchání bez kašle, nepříjemného dráždění v... více informací »
Zvlhčovač vzduchu Concept Perfect Air
Značka: CONCEPT
1 349 Kč
Ověřit dostupnost
Zvlhčovač vzduchu Concept Perfect Air ZV1200 Zvlhčovač vzduchu Concept Perfect Air zajistí zdravé dýchání bez kašle, nepříjemného dráždění v...

Zvlhčovač vzduchu Concept Perfect Air ZV1200 Zvlhčovač vzduchu Concept Perfect Air zajistí zdravé dýchání bez kašle, nepříjemného dráždění v horních i dolních cestách dýchacích, ale i hydratovanou pokožku a sliznici. Také zpříjemní vzduch v místnosti a to až na 26 hodin, a pokud přidáte oblíbenou vůni, budete si moci užívat i chvíle aromaterapie. Výkonný zvlhčovač Přístroj Concept ZV1200 tedy kombinuje zvlhčovač a aroma difuzér a je vhodný pro prostory do 30 m2. Díky jeho velkému zásobníku, který má objem 4 litry zvládne vytvářet páru až 26 hodin. A když dojde k vyčerpání vody, nemusíte mít obavy z poškození přístroje, protože zvlhčovač se při nízké hladině vody sám vypne. Princip ultrazvuku Pro vytvoření jemné páry z vody zvlhčovač používá ultrazvukový vysokofrekvenční oscilátor, tuto páru pak ventilačním systémem rovnoměrně rozvádí po místnosti. Ultrazvukové zvlhčovače jsou typické tím, že disponují vysokým zvlhčovacím výkonem, jejich chod je tichý a současně jsou energeticky úsporné. Aromaterapie Jestliže milujete vůně, ale nechce se vám pořizovat aroma difuzér, tak jistě oceníte, že součástí tohoto zvlhčovače Concept je zásuvka, do které lze kdykoliv, a to i za provozu zvlhčovače, přidat pár kapek vůně. Vůně nádherně místnost provoní a vy si budete moci dopřát chvíle relaxace s aromaterapií. Suchý vzduch A proč se zvlhčovače vlastně používají? Ideální hodnota vlhkosti by v uzavřených prostorech měla být mezi 40 – 60 %, protože jakmile klesne pod hodnotu 40 %, tak mluvíme o suchém vzduchu, ve kterém se daří virům, bakteriím a dochází k onemocnění horních i dolních cest dýchacích a naše pokožka, vlasy i sliznice se vysušují. U některých osob může mít za následek i nekvalitní spánek a způsobovat únavu.Tento exkluzivní produkt Zvlhčovač vzduchu Concept Perfect Air ZV1200 lze sehnat bez obtíží tady u nás zařazený v rubrice zvlhčovače. Podívejte se na další kusy z této oblíbené kategorie jednoduše online! Významná značka CONCEPT má k dispozici skvělé zboží Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete více produktů značky CONCEPT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný produkt Zvlhčovač vzduchu Concept Perfect Air ZV1200 od výrobce s dobrým jménem CONCEPT jednoduše můžete pořídit právě dnes opravdu levně. Levně za cenu 1 349 Kč.