Zvlhčovač vzduchu TrueLife AIR Humidifier H3

Zvlhčovač vzduchu TrueLife AIR Humidifier H3 Máte doma tak sucho, až vás vzduch svrbí v nose? Vodu ze vzduchu ubírá hlavně zimní... více informací »
Zvlhčovač vzduchu TrueLife AIR
Značka: TrueLife
1 189 Kč
Ověřit dostupnost
Zvlhčovač vzduchu TrueLife AIR Humidifier H3 Máte doma tak sucho, až vás vzduch svrbí v nose? Vodu ze vzduchu ubírá hlavně zimní...

Zvlhčovač vzduchu TrueLife AIR Humidifier H3 Máte doma tak sucho, až vás vzduch svrbí v nose? Vodu ze vzduchu ubírá hlavně zimní topení, ale i letní slunce umí vysát vzdušnou vlhkost do poslední kapky. Ideálním řešením pro domácnost je potom zvlhčovač vzduchu. AIR Humidifier H3 vydrží na jedno naplnění pracovat 24 hodin a dopřeje vám kvalitní vlhký vzduch, který se vám bude lépe dýchat. Navíc funguje přístroj také jako aroma difuzér a váš domov krásně provoní. Pro lepší život Zvlhčovač funguje na principu ultrazvuku, díky kterému promění vodu v 3l nádrži v jemnou páru. Ta se mísí se vzduchem a zvlhčí ho takřka okamžitě na optimálních 40 – 60 %. Tento způsob výroby páry je na rozdíl od klasického vaření vody tichý a energeticky úsporný. Vzduch radost dýchat Zvlhčovač vzduchu působí preventivně proti suché pokožce, ekzémům a problémům s astmatem. Pokud chcete jeho blahodárný účinek ještě zvýšit, přidejte třeba eukalyptovou vůni. Díky technologii OilFlow vám stačí pár kapek a místnost krásně provoníte. Snadné plnění Pokud dojde voda, zvlhčovač se automaticky vypne. Nehrozí vám tak žádný zkrat ani poškození přístroje. Doplníte ji poté otvorem svrchu zvlhčovače, například ze zalévací konve. Díky tomu vám nehrozí, že vodu rozlijete všude po stole. Zvlhčovač má také zásobník na esenciální olej. Toho stačí tři kapky na celou nádrž. Nastavitelná intenzita Intenzitu zvlhčování nastavíte pomocí otočného kolečka. Můžete tak snadno přizpůsobit výkon podle potřeby. Výdrž nádržky 24 hodin je přitom počítán při plném výkonu. Nemusíte se bát mít zvlhčovač puštěný přes nos. Kromě toho, že nádržka vystačí, vás 35 dB při spánku rušit nebude. Tak sladké sny.
Velmi žádaný produkt je k sehnání již dnes tu na našem webu ve známé rubrice zvlhčovače! Máme pro vás parádní výrobky z této oblíbené kategorie v bezva akci! U zákazníků oblíbený výrobce TrueLife pro vás vyrábí skvělý sortiment ! To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce však také další kvalitní zboží od dodavatele TrueLife. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený kousek Zvlhčovač vzduchu TrueLife AIR Humidifier H3 od značky s dlouholetou historií TrueLife snadno můžete najít u nás teď extra se slevou. Nabídka od 1 189 Kč.