Zvlhčovač vzduchu TrueLife AIR Humidifier H5 Touch

Zvlhčovač vzduchu TrueLife AIR Humidifier H5 Máte doma tak sucho, až vás vzduch svrbí v nose? Vodu ze vzduchu ubírá hlavně zimní... více informací »
Zvlhčovač vzduchu TrueLife AIR Humidifier
Značka: TrueLife
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Zvlhčovač vzduchu TrueLife AIR Humidifier H5 Máte doma tak sucho, až vás vzduch svrbí v nose? Vodu ze vzduchu ubírá hlavně zimní...

Zvlhčovač vzduchu TrueLife AIR Humidifier H5 Máte doma tak sucho, až vás vzduch svrbí v nose? Vodu ze vzduchu ubírá hlavně zimní topení, ale i letní slunce umí vysát vzdušnou vlhkost do poslední kapky. Ideálním řešením pro domácnost je potom zvlhčovač vzduchu. AIR Humidifier H3 vydrží na jedno naplnění pracovat 24 hodin a dopřeje vám kvalitní vlhký vzduch, který se vám bude lépe dýchat. Navíc funguje přístroj také jako aroma difuzér a váš domov krásně provoní. Pro lepší život Zvlhčovač funguje na principu ultrazvuku, díky kterému promění vodu v 3l nádrži v jemnou páru. Ta se mísí se vzduchem a zvlhčí ho takřka okamžitě na optimálních 40 – 60 %. Tento způsob výroby páry je na rozdíl od klasického vaření vody tichý a energeticky úsporný. Vzduch radost dýchat Zvlhčovač vzduchu působí preventivně proti suché pokožce, ekzémům a problémům s astmatem. Pokud chcete jeho blahodárný účinek ještě zvýšit, přidejte třeba eukalyptovou vůni. Díky technologii OilFlow vám stačí pár kapek a místnost krásně provoníte. Ionizace Díky ionizátoru obohatíte vzduch ve vašem bytě o záporné ionty a tím ho zbavíte poletujícího prachu. Takový vzduch snáze okysličuje krev a zlepšuje soustředění i psychickou pohodu. Ionizovaný vzduch má prokazatelně pozitivní vliv na lidské zdraví. Snadné plnění Pokud dojde voda, zvlhčovač se automaticky vypne. Nehrozí vám tak žádný zkrat ani poškození přístroje. Doplníte ji poté otvorem svrchu zvlhčovače, například ze zalévací konve. Díky tomu vám nehrozí, že vodu rozlijete všude po stole. Zvlhčovač má také zásobník na esenciální olej. Toho stačí tři kapky na celou nádrž. LCD displej Pomocí přehledného LCD displeje si snadno nastavíte intenzitu zvlhčování. Ukáže vám také aktuální vlhkost vzduchu a k dispozici máte i časovač. Zvlhčovač má také noční režim, během kterého se intenzita vypouštění páry střídá v cyklech a zvlhčovač má zhaslý displej, takže vás neruší od spánku.Žádaný produkt Zvlhčovač vzduchu TrueLife AIR Humidifier H5 máte možnost najít právě nyní na našem webu v kategorii zvlhčovače! Máme pro vás kvalitní produkty z této kategorie za extra cenu. Populární značka TrueLife vám nabízí prvotřídní produkty za parádní cenu. Nakupujte výhoděn u nás! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další produkty od výrobce TrueLife. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento designový kus Zvlhčovač vzduchu TrueLife AIR Humidifier H5 Touch značky TrueLife lze koupit na našich stránkách levně! Akční cena již od 1 499 Kč.