Zvlhčovač vzduchu Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier

Zvlhčovač vzduchu Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier Příjemný vzduch Zvlhčovač rozptyluje do vzduchu chladnou mlhu, díky... více informací »
Zvlhčovač vzduchu Xiaomi Mi Smart Antibacterial
Značka: Xiaomi
1 425 Kč
Ověřit dostupnost
Zvlhčovač vzduchu Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier Příjemný vzduch Zvlhčovač rozptyluje do vzduchu chladnou mlhu, díky...

Zvlhčovač vzduchu Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier Příjemný vzduch Zvlhčovač rozptyluje do vzduchu chladnou mlhu, díky které se zvedne vlhkost vzduchu a snadněji se dýchá. Zvlhčovač je vybaven i UV světlem, které zároveň ničí bakterie. Snadné ovládání Na výběr máte ze 3 úrovní mlhy, které jdou snadno nastavit podle vašich představ. Zvlhčovač automaticky udržuje nastavenou vlhkost pomocí čidla vlhkosti. Objemná nádržka Doplňování vody je velmi snadné, stačí jen dolít potřebné množství do horní nádržky a zvlhčovač může zase pracovat. Nádržka na vodu pojme až 4,5 l, díky tomu ji nemusíte tak často doplňovat. Elegantní design Bílé elegantní tělo přístroje zapadne do každé moderní domácnosti. Jeho čisté linie jsou velmi nenápadné, takže nebude nijak vyčnívat z celkového stylu vašeho domova.

Tento kvalitní a žádaný kousek Zvlhčovač vzduchu Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier od našeho známého výrobce Xiaomi můžete dostat zde teď právě extra se slevou. Nyní za akční cenu 1 425 Kč.